Delikatesy Centrum

/

Sieć sklepów spożywczych Delikatesy Centrum to coraz bardziej rozpoznawana marka w całej Polsce, choć najwięcej sklepów tej marki można znaleźć na południu naszego kraju. Dla Delikatesów Centrum najważniejsi są klienci i ich potrzeby. Dlatego też marka opiera się na trzech głównych elementach: lokalizacja, świeżość i jakość.

Lokalizacja

Delikatesy Centrum to sklepy w najlepszych lokalizacjach. Są to sklepy, które mają być dla klientów „po sąsiedzku”. Sklepy dążą do tego by dzięki lokalizacji, sympatycznej obsłudze i spotykanych w sklepie sąsiadach panowała w nich swojska atmosfera. Co więcej Delikatesy Centrum to firma ceniąca sobie wartości społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego chętnie włącza się w różnego typu inicjatywy społeczne.

Świeżość

Każdy klient, który kupuje w Delikatesach Centrum ma też pewność, że kupuje produkty świeże i wartościowe. Dzieje się tak ponieważ Delikatesy Centrum stawiają na sprawdzonych producentów żywności, w tym lokalnych producentów i dostawców.

Jakość produktów spożywczych

Delikatesy dbają też o regularne codzienne dostawy świeżych produktów, a także o właściwe przechowywanie towaru.

Jakość

Świeżość produktów to nie wszystko. Liczy się także wysoka jakość. Dlatego Delikatesy Centrum stale kontrolują producentów i dostawców żywności, którzy współpracują z siecią. Dzięki temu do koszyków klientów trafiają wyłącznie zdrowe, bezpieczne dla zdrowia produkty.