Lidl - godziny otwarcia i lokalizacje sklepów

/

Historia Lidla

Lidl posiada 85 letnią tradycję, o której nie każdy wie. Początki dotyczą niewielkiej rodzinnej hurtowni. Jednak z biegiem lat zdobyła popularność na całym świecie. To skrótowa historia Lidla. Jak obecnie wygląda droga do sukcesu i co warto o tym wiedzieć?

Kultura Lidla

Lidl jest innowacyjną i dynamiczną firmę, a za główny cel stawia sobie rozwój i nowoczesne rozwiązania wszelkiego typu. W jaki sposób osiągnięty został sukces? Co jest kluczem sukcesu Lidla? 
Warunki pracy w Lidlu

Sklepy Lidla

Dla Lidla liczy się rozwój swoich pracowników. Mottem firmy jest stwierdzenie, że za sukces odpowiadają głównie ludzie. Dlatego też firma troszczy się o zatrudnionych, między innymi dzięki bogatemu pakietowi socjalnemu, a także poprzez wdrażanie programów rozwojowych.  Nie dziwi więc fakt, że wielu pracowników wiąże się z Lidlem na wiele lat.  

Zaangażowanie pracowników

Pracowników Lidla nie tylko zrzesza miejsce pracy. Każdy charakteryzuje się pasjami i wieloma zainteresowaniami. Są też niezwykle wrażliwi na dobro wobec drugiego człowieka. Takie wartości sprawiają, że widoczne jest to w wielu inicjatywach wspieranych przez firmę.  W akcje różnego typu chętnie angażują się pracownicy Lidla, co niewątpliwie wpływa na sukces tej firmy i poważanie wśród klientów.

  • 7 lutego 2018
  • Lidl