TESCO – godziny otwarcia i informacje o lokalizacji

/

TESCO to sieć sklepów, którą można znaleźć także i w Polsce. Jest to brytyjska sieć hipermarketów oraz supermarketów, która posiada swoje liczne placówki w innych krajach – w naszym jest ich w tej chwili przeszło 450, a liczba ta stale rośnie, ponieważ otwierane są nowe. TESCO cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów, co jest zasługą wysokiej jakości towarów, dostępnych w rozsądnych cenach na każdą kieszeń.

Co istotne, marka posiada też własne produkty, które również mają wysoką jakość, a których cena jest jeszcze niższa.

Asortyment tej sieci sklepów został tak dobrany, żeby zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników. Początkowo TESCO zaczynało jedynie z produktami spożywczymi, jednak w tej chwili można tam znaleźć również środki chemiczne, kosmetyki, odzież, a nawet zabawki, elektronikę czy produkty gospodarstwa domowego.

Oferta tesco

W dodatku nie trzeba wcale kupować w sklepach stacjonarnych, ponieważ TESCO umożliwia zakupy z dostawą do domu – wystarczy je wcześniej zamówić w sieci. Klienci mają przeszło 16 tysięcy artykułów do wyboru, a zapłacić za nie można przez internet, albo też kartą płatniczą przy dostawie. Usługa e-zakupów nie jest jeszcze dostępna wszędzie, jednak objęte są nią między innymi takie miasta jak Rzeszów, Częstochowa, Sopot, Kraków, Warszawa, Łódź, Lublin, Jelenia Góra, Gdynia, Poznań i Katowice.

TESCO co jakiś czas organizuje akcje promocyjne na inne towary – o czym można dowiedzieć się między innymi z gazetek reklamowych. Każdy klient może też korzystać ze zniżek, jakie dają programy lojalnościowe – w tym karta ClubCard.